Топ
-20%

Універсальний гаманець з натуральної шкіри (Воловья шкіра) з Rfid-захистом
948 ₴
758,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-392
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Описание:
- Материал: натуральная кожа высокого качества.
- 2 отдела для банкнот
- 3 отдела для монет
- 14 отделов для карт
- 1 отдел для фото
- съемная цепочка
- Размеры: 115*90*25 мм.
- Вес:120 грамм
- Цвет: зелёный.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 120 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,40 ₴





