-20%

Багатофункціональний чоловічий клатч-гаманець з натуральної шкіри з вбудованою кишенею та відділенням для паспорта
1 425 ₴
1 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-936
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний клатч-гаманець із натуральної шкіри
Розмір 21,5 х11,5х3 см.
Вага 200 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 280 г |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Клатч |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴





