-30%

Шкіряна повсякденна ділова чоловіча сумка з натуральної шкіри. Чорна
1 280 ₴
896 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-1095
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар для активних чоловіків.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний, а також як ділова сумка в стильному форматі.
Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дозволять легко розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо). Для тих, хто вважає за краще носити сумку на плечі, є плечовий ремінь із щільного текстилю.
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Розміри сумки 22*18*8см
Підкладка виготовлена з поліестеру.
Колір: чорний.
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴








