Стильний, модний, вельветовий рюкзак. Ідеально впишеться у ваше повсякденне життя. На прогулянку, тренування, навчання або в подорож підійде ідеально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 12 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴




