Затискач для грошей займає особливе місце серед гаманців. Це альтернативне рішення, коли потрібно розмістити невеликий аксесуар у кишені строго костюма або відсутня можливість взяти з собою сумку. Аксесуар повинен бути в гардеробі будь-якого чоловіка, що поважає себе. Тому, незважаючи на наявність у чоловіка гаманця, портмоне чи клатчу, рекомендуємо при виборі подарунка звернути увагу на затискачі для грошей.
Розмір: 11х7.8х1.8 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453,60 ₴








