-20%

Чоловічий вертикальний гаманець із натуральної шкіри із Rfid-захистом з тисненням
798 ₴
638,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-935
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: натуральна шкіра
- 2 відділи для банкнот
- 10 відділів для карт
- Розміри: 115*90*25 мм
- Колір: чорний, коричневий, темно-коричневий







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638,40 ₴










