-30%

Калімба на 17 язичків (нот), з натурального дерева. З молоточком, чохлом. Коричнева.
1 246 ₴
872,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: DN-20
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально підходить для початківців любителів музики та дітей
Простота у використанні, просто вищипуйте зубці калімби, щоб грати, і тренуйте гнучкість та координацію пальців. Легко навчитися та легко досліджувати та розвивати свій музичний талант.
Виготовлено із високоякісної деревини
Гарне цільне дерев'яне тіло інструменту створює комфортний теплий звук, оскільки тільки натуральні продукти можуть видати таку якість.
17 сталевих ключів
Металеві ключі кріпляться на дерев'яній коробці, яка виступає як резонансна камера. Коли ви граєте, ви можете розкрити або покрити отвори, як вам подобається створити персоналізовані тони.
Характеристики:
Матеріал: дерево ялина, сталь
Колір: коричневий
Вага: 400 г
Розміри: 13x18х3,5 см
Комплектація:
- Калімба
- Молоточок
- Тканина для очищення
- Інструкція англійською мовою
- Сумка для зберігання
- Напальчники
- Наклейки на язички
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Сінгапур |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 35 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Тип | Набір музичних інструментів |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,20 ₴




