-20%

- Шкатулка для зберігання 6-ти годинників.
- Матеріал корпусу - PU шкіра з імітацією дерева.
- Колір - коричневий.
- Інтер'єр - темний оксамит
- Виробник - компанія Craft, Тайвань.
- Розміри: 39х12х9 см




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Тайвань |
| Вместимость | 6 шт |
| Внутренняя отделка | Бархат |
| Количество мест для неподвижного хранения часов | 6 шт |
| Назначение | Для хранения часов |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 700 г |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 428,80 ₴





