
Скринька Salvadore для підзаводу 1 годинника 1041A/WBR/FD5
5 820 ₴
- В наявності
- Код: 1041A/WBR/FD5
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для підзаводу 1 годинника
Матеріал — дерево, вкрите лаком.
Колір — білий.
Інтер’єр - оксамит.
Механічне управління, 5 програм.
Можливість роботи від батарейки типу AA.
Виробник — компанія Salvadore, Австрія.
Розміри: 13,5х13,5х16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | 1041A/WBR/FD5 |
| Виробник | SALVADORE |
| Інтер'єр | Оксамит світлого кольору |
| Місця для підзаводу | 1 (Одно) |
| Механізм | Безшумний, Mabuchi Japan (Японія) |
| Назва | Скринька Salvadore для підзаводу 1 годин 1041A/WBR/FD5 |
| Назва модифікації | Скринька Salvadore для підзаводу 1 годин 1041A/WBR/FD5 |
| Наявність | В наявності |
| Країна бренда | Австрія |
| Ціна | 5820.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 820 ₴







