-30%

Шкатулка для зберігання годинників, 12 відділень. Коричнева
2 753 ₴
1 927,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-47545
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкатулка для зберігання 12-ти годинників.
Матеріал корпусу - дерево, скло.
Колір - коричневий.
Інтер’єр - PU шкіра червоного кольору.
Виробник - Сінгапур.
Розміри шкатулки:
- довжина: 35 см
- ширина: 22,5 см
- висота: 8 см




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft |
| Місткість | 12 шт. |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | Craft 10WB.RSW.RD |
| Інтер'єр | PU кожа |
| Місця для зберігання | 10 (Десять) |
| Назва | Скринька для зберігання годинника Craft 10WB.RSW.RD |
| Назва модифікації | Скринька для зберігання годинника Craft 10WB.RSW.RD |
| Наявність | В наявності |
| Країна бренда | Тайвань |
| Тип скриньки | Для зберігання |
| Ціна | 2540 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 927,10 ₴







