
Нічник-проектор зіркове небо Star Master Dream Блакитний
539 ₴
269,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-0123
Нічник-проектор зіркове небо Star Master Dream Блакитний
Круглі обертається нічник-проектор зоряне небо Star Master чудовий подарунок для вашої дитини. Він освітить кімнату вашого малюка чудовими зірками та місяцем.
Живлення світильника можливе від USB проводу або від чотирьох батарейок типу ААА. Комплектується напівпрозорим матовим ковпаком, який дозволяє створити більш приглушене затишне свічення. Нічник має три кнопки управління, які відповідають трьом режимам роботи (їх можна поєднувати у будь-якій комбінації):
Особливості:
1) досить яскрава проекція білого світла (білі зірки);
2) режим RGB з можливістю вибору одного або змінного світіння червоного, синього та зеленого кольорів;
3) обертання сфери.
Характеристики:
Створює проекції, що рухаються, на стіни і стелю.
Джерело світла: 4 світлодіодні лампи.
Режими роботи: 3 кнопки (обертання, біле світло, різнокольорове свічення).
Напруга: 5 Ст.
Живлення: USB-кабель або 4 батареї ААА (у комплект не входять).
Матеріал: пластик.
Розміри: 13 * 13 * 14.5 см.
Комплектація:
проектор зоряного неба, що обертається Star Master Dream rotating projection lamp;
напівпрозорий матовий ковпак;
USB кабель живлення;
картонна упаковка;
УВАГА! Не використовуйте одночасно батареї та USB-шнур.




| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Синій |
- Ціна: 269,50 ₴





