-20%

Бокс, шкатулка, футляр для годинників на 3 відділення. Чорна
1 746 ₴
1 396,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-1675
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр для годинника на 3 відділення - підходить в якості оригінального подарунка.
Виповнений в класичному стилі, він універсаний і сподобається як чоловікам, так і жінці.
Виповнений в класичному стилі, він універсаний і сподобається як чоловікам, так і жінці.
Особливості:
-
Портативний, ідеально підходить для подорожей
-
Забезпечення для годин, браслетів та інших ювелірних виробів
-
Форма: циліндрична
-
Захистіть годинник від пилу та відбитків пальців
-
Розмір (ДхШхВ): 26x10,5x7,8 см





Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Місткість | 3 шт. |
| Внутрішня обробка | Замша |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 3 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 396,80 ₴





