-30%

Чоловіча сумка через плече Барсетка Чоловіча шкіряна сумка крейзі хорс Коричнева
2 070 ₴
1 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-58858
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка барсетка з якісної натуральної шкіри крейзі хорс
Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дадуть змогу без зусиль розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо).
Для тих, хто віддає перевагу носити сумку на плечі, є плечовий ремінь зі щільного текстилю.
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Розміри сумки: 24x17x7 см
Підкладка виконана з поліестеру
Колір: коричневий
Матеріал: натуральна шкіра


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴







