-20%

Сумка для документів та офісу з натуральної шкіри для чоловіків. Коричнева
2 240 ₴
1 792 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-30234
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дозволять легко розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник).
- Для тих, хто вважає за краще носити сумку на плечі, є плечовий ремінь із щільного текстилю.
- Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
- Розмір сумки: 40*30*8 см.
- Підкладка виготовлена з поліестеру.
- Матеріал: натуральна шкіра.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 792 ₴









