Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар для активних чоловіків.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний, а також як ділова сумка в стильному форматі.
Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дозволять легко розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо). Для тих, хто вважає за краще носити сумку на плечі, є плечовий ремінь із щільного текстилю.
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Розміри сумки 210x260x60 мм
Підкладка виконана з поліестеру
Колір: чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Кількість відділень | 4 |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴







