Сумка виконана з натуральної шкіри, з тисненням
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний.
Містке внутрішнє відділення і додаткові кишені зовні і всередині дозволять легко розкласти те, що завжди повинно бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, тощо).
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Підкладка виконана з поліестеру
Розміри: 30х16х7 см
Колір: чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴







