Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар для активних чоловіків.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний, а також як ділова сумка в стильному форматі.
Містке внутрішнє відділення та додаткові кишені зовні та всередині дозволять легко розкласти те, що завжди має бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, щоденник тощо). Для тих, хто вважає за краще носити сумку на плечі, є плечовий ремінь із щільного текстилю.
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Розміри сумки 29*21*11 см
Підкладка виконана з поліестеру
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736 ₴









