-20%

Скринька для зберігання годинників, на 3 відділення. Бокс для годинника. Чорна
658 ₴
526,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-227
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Скринька для зберігання годинників, на 3 відділення. Виготовлена із якісних матеріалів.
- Виконана в класичному стилі, вона універсальна і сподобається як чоловікові так і жінці.
- Такий бокс – це ідеальний варіант для зберігання прикрас та годинника у будинку, а також стане Вам у нагоді в далеких поїздках, підходить для компактного зберігання 3 годинників одночасно.
- Особливості: внутрішня роздільна вставка.
- Розміри: 16*11*8 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Чорний |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Місткість | 3 шт. |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,40 ₴




