-20%

Довгий гаманець з волової шкіри з зернистою текстурою, на блискавці
918 ₴
734,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-301
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довгий гаманець із натуральної коров'ячої шкіри із зернистою текстурою, на блискавці, місткий тримач для карт.
Розміри 19,5 x10x3 см.






Довгий гаманець з натуральної коров'ячої шкіри із зернистою текстурою, на блискавці, місткий чоловічий утримувач для карток.
Розміри 19,5x10x3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Довжина | 195 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,40 ₴








