-20%

Багатофункціональний клатч-гаманець із натуральної шкіри. Коричневий
1 157 ₴
925,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-309
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Клатч підійде як для щоденного користування, так і для подорожей. Завдяки безлічі різних відділень, ви зможете зручно розмістити всі необхідні вам документи, квитки, паспорти, купюри, телефон і т.п.
Розмір 21,5 х12х3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,60 ₴









