-20%

Чоловічий гаманець із натуральної шкіри із Rfid-захистом. Під карбон
790 ₴
632 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-610
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: натуральна шкіра
- 2 відділи для банкнот
- 8 відділів для карт
- Розміри: 113*95*20 мм
- Вага: 75 г
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 113 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴




