Новинка
-20%

Жіночий довгий гаманець із натуральної шкіри. Жіноче портмоне. Шкіряний жіночий гаманець клатч
930 ₴
744 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-624
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стать - жіноча
- Матеріал - натуральна шкіра
- Застібка - кнопка
- Кількість відділень для купюр - 6
- Кількість відділень для кредитних карток - 11
- Кількість відділень для монет - 1
- Кількість прозорих відділень - 3
- Розташування – горизонтальне
- Кількість відділень на блискавці - 1
- Розташування монетниці - усередині
- Розміри 19x9, 5x2 см.
- Вага 190 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 190 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴







