Новинка
-20%

Сумка з натуральної шкіри CRAZY HORSE крейзі хорс через плече, слінг, коричнева
1 990 ₴
1 592 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-628
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри CRAZY HORSE.
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний.
Містке внутрішнє відділення і додаткові кишені зовні і всередині дозволять легко розкласти те, що завжди повинно бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, тощо).
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Підкладка виконана з поліестеру
Розміри: 26х17х9 см
Колір: коричневий
Матеріал: натуральна шкіра CRAZY HORSE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 592 ₴







