Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴








