-20%

Повсякденна, міська сумка з натуральної шкіри через плече, слінг
1 097 ₴
877,60 ₴
- В наявності
- Код: AL-937-1
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Виглядає стильно, модно та респектабельно!
Відмінний практичний та зручний аксесуар.
Універсальний дизайн, аксесуар позиціонується як міський, повсякденний.
Містке внутрішнє відділення і додаткові кишені зовні і всередині дозволять легко розкласти те, що завжди повинно бути під рукою (мобільний телефон, ключі, гаманець, тощо).
Порадуйте себе чи близьку людину приємним подарунком!
Підкладка виконана з поліестеру
Розміри: 31х19х6 см
Колір: коричневий
Матеріал: натуральна шкіра
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877,60 ₴







