
Скринька для підзаводу годинника віндер. Тайммувер. Якість. Карбон
1 935 ₴
1 548 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-923


Скринька для підзаводу годинника віндер тайммувер призначена для підзаводу механічного наручного годинника.
Загальновизнаним фактом є те, що механічний годинник працюватиме в повній справності довше, якщо його весь час тримати в робочому, заведеному стані. Для цього якраз і призначені скриньки для підзаводу годинника.
Невибагливі у використанні скриньки для автопідзаводу всього за одну ніч забезпечать повний завод вашого годинника. Якщо у Вас кілька моделей годинників, то годинник, що не використовується в даний момент, Ви можете помістити в скриньку з автопідзаводом, виставити необхідну програму і вони будуть завжди в робочому стані.
Комплект поставки: скринька для автопідзаводу годинника. Блок живлення. Батарейки до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MT |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 1 шт. |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Кількість місць для підзаводу | 1 |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Функції | Підзавод за і проти годинникової стрілки, Сплячий режим |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 1 548 ₴







