-20%

Скринька для зберігання годинників, на 12 відділень, карбон. З ключем
1 955 ₴
1 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-925
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Скринька для зберігання годинників, на 12 відділень, з ключем
- Виготовлена із якісних матеріалів, карбон
- Виконана в класичному стилі, вона універсальна і сподобається як чоловікові так і жінці.
- Такий бокс – це ідеальний варіант для зберігання прикрас та годинника будинку, а також стане Вам у нагоді в далеких поїздках, т.к. підходить для компактного зберігання 6 годин одночасно.
- Особливості: внутрішня роздільна вставка.
- Розміри: 34.5*20*8.5 см





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Чорний |
| Внутрішня обробка | Штучна шкіра |
| Місткість | 12 шт. |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564 ₴






