-30%

Довгий гаманець з волової шкіри з зернистою текстурою, на блискавці
948 ₴
663,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-932
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довгий гаманець з натуральної коров'ячої шкіри з гладкою текстурою, на блискавці, місткий тримач для карт.
Розміри: 20.5x11.5x2.2 см.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 176 г |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663,60 ₴






