-40%

Тактичний рюкзак сумка на плече. Армійський військовий
1 148 ₴
688,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BL-086
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наявність великої кількості кишень та відділень дозволяє знайти необхідний предмет за лічені секунди, що в окремих випадках може врятувати людині життя чи здоров'я. У виробництві використовується міцний матеріал Оксфорд 900D. Йому не страшно зношування, і несприятливі погодні умови, такі як дощ, злива, град, сніг, спека. Додаткову міцність додають якісно оброблені шви із міцного нейлону.
Характеристики :
- Матеріал: Оксфорд 900D
- Ємність: 4 л
- Регульовані нагрудний ремінь
- Нейлонові нитки
- Якісні двосторонні блискавки.
- Регульовані лямки
- Міцні пряжки з ABS-пластику
- Розміри (ВхШхГ): 25 х 20 х 8 см
- Вага: 350 г














Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 4 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Койот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,80 ₴









