Топ
-20%

Гаманець довгий із натуральної шкіри. Портмоне. Шкіряний гаманець клатч унісекс
1 050 ₴
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-629
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал – натуральна шкіра
- Застібка - кнопка
- Кількість відділень для купюр – 5
- Кількість відділень для кредитних карток - 13
- Кількість відділень для монет – 1
- Кількість прозорих відділень – 1
- Розташування – горизонтальне
- Кількість відділень на блискавці – 3
- Розташування монетниці - зовні
- Розміри 20,8 x10x2, 5 см.
- Вага 200 г





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 208 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴










