Топ
-20%

Гаманець довгий із натуральної шкіри. Портмоне. Шкіряний гаманець клатч унісекс Червоний
967 ₴
773,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-629-2
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Материал - натуральная кожа
- Застежка - кнопка
- Количество отделений для купюр - 5
- Количество отделений для кредитных карт - 13
- Количество отделений для монет - 1
- Количество прозрачных отделений - 1
- Расположение - горизонтальное
- Количество отделений на молнии - 3
- Расположение монетницы - снаружи
- Размеры 20,8x10x2,5 см.
- Вес 200 г





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 208 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 13 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,60 ₴






