-20%

Чоловічий вертикальний гаманець із натуральної шкіри з Rfid-захистом із тисненням Чорний
798 ₴
638,40 ₴
- В наявності
- Код: AL-935-1
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Материал: натуральная кожа
- 2 отдела для банкнот
- 10 отделов для карт
- Размеры: 115*90*25 мм
- Колір: черный, коричневый, темно-коричневый








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638,40 ₴






