-30%

Міні калімба на 8 язичків (нот), з натурального дерева. Коричневий
658 ₴
460,60 ₴
- В наявності
- Код: AL-846
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально підходить для початківців музики та дітей
Простота у використанні, тренуйте гнучкість і координацію пальців. Легко навчитися і легко досліджувати та розвивати свій музичний талант.
Виготовлено з високоякісної деревини
Чудове дерев’яне тіло інструмента створює затишний теплий звук, бо лише натуральні продукти можуть надати такої якості.
8 Стальних ключів
Металеві ключі кріпляться на дерев’яну коробку, яка виступає у ролі резонансної камери. Коли ви граєте, ви можете відкрити або покрити отвори, як вам подобається, щоб створювати персоналізовані відтінки.
Характерики:
Матеріал: дерево ель, сталь
Колір: коричневий
Вага: 70 г
Розміри: 6x5x1,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сінгапур |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір музичних інструментів |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,60 ₴





