
Чоловічий та жіночий рюкзак-Оксфорд великої місткості Чорний
658 ₴
- Готово до відправки
- Код: KA-1035-1
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий та жіночий рюкзак-Оксфорд великої місткості.
Підходить для роботи, навчання, подорожей та прогулянок.
Багато кишень для всіх Ваших особистих речей: документів, одягу, гаджетів тощо.
Модний рюкзак модель підходить для стильних людей.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴


