Гаманець з натуральної шкіри.
У ньому достатньо відділень для купюр та карт.
Прослужить дуже довго.
Розмір: 13*9*3,5 см







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 120 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790,40 ₴








