Чоловічий шкіряний гаманець.
Прослужить дуже довго.
Хороший варіант на подарунок, для хлопця, чоловіка, друга чи батька.
Достатньо відділень для карт та купюр.
Розмір: 12*9*3 см
Колір: коричневий








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 113 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782,40 ₴







