Шкіряний гаманець.
Прослужить дуже довго.
Хороший варіант на подарунок.
Розмір: 20,5*11,5*2,2 см
Колір: коричневий.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 176 г |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758,40 ₴




