-20%

Чоловічий портмоне з натуральної шкіри.
Довго прослужить Вам.
Має достатньо місця для карт, купюр, монет та телефону.
Дуже добре підійде для подарунку близькій людині.
Розмір: 23,5*13,5*5,5 см
Кольори: коричневий та чорний










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180,80 ₴










