-20%

Скринька для зберігання годинників, на 6 відділень
1 786 ₴
1 428,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-000473
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Шкатулка для хранения 6-ти часов.
- Материал корпуса – PU кожа с имитацией дерева.
- Цвет – коричневый.
- Интерьер – темный бархат
- Производитель – компания Craft, Тайвань.
- Размеры: 39х12х9 см




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Місткість | 6 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428,80 ₴





