-25%

Скринька для підзаводу годинника. Віндер для годинника. Тайммувер. Чорна
3 890 ₴
2 917,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-0102
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька для підзаводу 2х механічних наручних годинників. Загальновизнаним фактом є те, що механічний годинник працюватиме в повній справності довше, якщо його весь час тримати в робочому, заведеному стані. Для цього якраз і призначені скриньки для підзаводу годинника.
Невибагливі у використанні скриньки для автопідзаводу всього за одну ніч забезпечать повний завод вашого годинника. Супер безшумний двигун. Матеріал скриньки: відполірований корпус із цільного дерева, покритий лаком з розписом у кілька шарів, всередені оброблено карбоном. Розміри таймумуверу: 18*20*18 см.
Комплект поставки: скринька для автопідзаводу годинника. Блок живлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Місткість | 5 шт. |
| Внутрішня обробка | Шкіра натуральна |
| Кількість місць для підзаводу | 2 |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917,50 ₴



