Топ
-20%

Бокс, скринька, футляр для годинника на 3 відділення з натуральної шкіри. CRAZY HORSE
2 234 ₴
1 787,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: AL-4674
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футляр для годинника на 3 відділення - підходить як оригінальний подарунок.
Виконаний у класичному стилі, він універсальний та сподобається як чоловікові так і жінці.
Особливості:
Матеріал: коров'яча шкіра, CRAZY HORSE
Колір: коричневий
Портативний, ідеально підходить для подорожей
Забезпечує захист для годинників, браслетів та інших ювелірних виробів
Форма: циліндрична
На кожній подушечці направляючі
Захистіть годинник від пилу та відбитків пальців
Розмір: (ДхШхВ): 24x10.5x7.5 см







Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Місткість | 3 шт. |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 3 шт. |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість місць для нерухомого зберігання | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 787,20 ₴










