-30%

Стильний та практичний вельветовий сумка-рюкзак для дівчат. Бежевий
838 ₴
586,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: KA-1078-1
+380 (96) 793-40-90
0951248399У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стильний та практичний вельветовий сумка-рюкзак для дівчат.
- Ідеально впишеться у ваше життя.
- На роботу, навчання, тренування, в подорож, на прогулянку або в тренажерний зал цей рюкзак легко підійде.
- Приємний і дуже легкий у носінні.
- Вмістить у собі всі необхідні особисті речі, документи, гаджети, косметику тощо.
- Є зовнішня фронтальна кишеня на блискавці і дві бічні кишені
- Всередині гарний органайзер для речей
- Приємна якісна тканина
- Розмір: 36*27*11 см
-









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 11 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586,60 ₴










